Terapia uzależnień

Terapia uzależnień w gabinecie w Centrum Warszawy

Uzależnienie od różnego rodzaju czynników to niebezpieczna choroba, która w konsekwencji prowadzi do zaburzenia wielu aspektów życia. Negatywnie wpływa na relacje z bliskimi, karierę zawodową, a także zdrowie fizyczne. Niezwykle ważne jest, aby przyznać przed samym sobą, że konieczna jest pomoc w poradzeniu sobie z problemem. W naszych gabinetach w Warszawie – w Centrum oraz na Saskiej Kępie – prowadzimy skuteczną terapię uzależnień zarówno od alkoholu, jak i innych czynników.

Skuteczna terapia uzależnień w Warszawie

W naszych gabinetach w Warszawie możesz liczyć na kompleksowe wsparcie doświadczonego terapeuty uzależnień. Prowadzimy następujące terapie:

  • skoncentrowaną na rozwiązaniach w leczeniu uzależnień,
  • dla osób współuzależnionych,
  • dla dorosłych dzieci alkoholików – terapia DDA,
  • dla dorosłych dzieci z rodzin dysfunkcyjnych – terapia DDD,
  • dla par z problemem uzależnień,
  • dla dzieci borykających się z uzależnieniem od substancji psychoaktywnych, komputera, telefonu, pornografii, hazardu bądź gier.

Terapie uzależnień w gabinetach na Saskiej Kępie i w Centrum Warszawy

Zależy nam, aby pomóc pacjentom osiągnąć zamierzone cele w jak najkrótszym czasie. Wiemy, że długotrwałe czekanie na efekty może rodzić frustrację, dlatego staramy się, by już po kilku pierwszych sesjach dostrzegalne były pewne zmiany. Do naszych gabinetów w Warszawie serdecznie zapraszamy pacjentów z takich dzielnic jak Praga-Południe, Saska Kępa czy Śródmieście. Gwarantujemy indywidualne podejście podczas terapii zorientowanej na poprawę jakości życia. Zachęcamy do umówienia spotkania z terapeutą uzależnień.

Terapia uzależnień dla Pacjentów z Warszawy

Różnego rodzaju nałogi to wciąż temat tabu. Coraz częściej jednak Pacjenci potrafią stanąć przed lustrem i powiedzieć, że mają problem, którego nie mogą sami rozwiązać. Podjęcie decyzji o skorzystaniu z pomocy specjalisty w dziedzinie terapii uzależnień to pierwszy krok do uwolnienia się z błędnego kręgu zachowań sprawiających, że jesteśmy coraz bardziej nieszczęśliwi – ranimy najbliższych, tracimy czas i pieniądze. W Poradni Psychologiczno-Psychiatrycznej Psycholodzy24 spotkasz lekarzy, którzy poświęcą Ci tyle czasu, ile potrzebujesz na uporanie się ze swoimi demonami.

Kompleksowa terapia uzależnień – pomoc Pacjentom z Saskiej Kępy, Pragi Południa i Centrum Warszawy

Każdy z nas może stać się ofiarą uzależnienia – często zupełnie nieświadomie. Dorosłe Dzieci Alkoholików, osoby współuzależnione często nie wiedzą nawet, że mogą funkcjonować nieprawidłowo. Czasami to rodzina lub przyjaciele dają nam do zrozumienia, że powinniśmy skorzystać z pomocy specjalisty. Pierwsza wizyta nigdy nie jest łatwa, ale zdecydowanie się na nią otwiera przed Pacjentem drogę do lepszego świata, w którym jest on całkowicie wolny. Jeśli Ty także czujesz opory przed umówieniem się na spotkanie ze specjalistą z zakresu terapii uzależnień – zostaw nam kontakt do siebie – na pewno oddzwonimy.

Mieszkasz na Saskiej Kępie, w Centrum, Śródmieściu lub na Pradze Południe w Warszawie i szukasz specjalisty od uzależnień, który nie ocenia, tylko daje pełne wsparcie? Skorzystaj z oferty Poradni Psycholodzy24 – daj sobie pomóc!

Aktualności

Masz pytania?

Zadzwoń: 22 350 77 77

GÓRA