Grupa dla nastolatków

Zapraszamy do naszej wyjątkowej grupy terapeutycznej stworzonej specjalnie dla was, niezwykłych nastolatków w wieku od 15 do 19 lat, którzy przechodzą przez burzliwy okres dojrzewania. Czy czujesz się czasem zagubiony/a w labiryncie emocji i zmian? Czy relacje z rówieśnikami sprawiają ci trudność, a akceptacja społeczna wydaje się być nieosiągalna? Nie jesteś sam/a!

Nasza grupa terapeutyczna to bezpieczna przestrzeń, gdzie możesz dzielić się swoimi myślami, uczuciami i doświadczeniami bez obawy osądu. Wspólnie odkryjemy, że nie jesteś sam/a w swoich wyzwaniach. Nasi doświadczeni terapeuci poprowadzą cię przez podróż samoodkrywania i zrozumienia. Nauczysz się narzędzi radzenia sobie ze stresem, niską samooceną oraz trudnościami w relacjach.

Wspólnie z nowo poznanymi przyjaciółmi, którzy przechodzą przez podobne doświadczenia, zbudujemy silniejsze poczucie pewności siebie i więzi społecznych. Twoje historie są ważne, a my jesteśmy tu, by je wysłuchać i pomóc ci znaleźć światło w tunelu.

Dołącz do nas, aby razem odkrywać siłę w sobie, rozwijać umiejętności radzenia sobie z trudnościami i budować trwałe relacje oparte na wzajemnym wsparciu. Niech to będzie krok ku lepszemu jutru, gdzie akceptacja i zrozumienie są na wyciągnięcie ręki.

Grupę poprowadzi: Irena Jaczewska

Psycholog, psycholog dzieci i młodzieży,
psychoterapeuta, psychoterapeuta par i rodzin, specjalista mentoringu

👉 Grupa ruszyła z naborami!
Przewidywany termin odbywania się grup – poniedziałki godz. 17:00-18:30.
Dla chętnych na spotkania stacjonarne
: Warszawa Saska Kępa pl. Przymierza 6 lok. U6.

Koszt uczestnictwa – 600 zł za miesiąc.

Dołącz do naszej grupy!