Formularz rejestracji w ramach mentoringu

W poradniach Psycholodzy24, gdzie oferujemy m.in. wsparcie i pomoc w rozwoju osobistym, znajdą Państwo osoby, które przeszkolą i przygotują kierownictwo wyższego szczebla w organizacji do współpracy mentorskiej. 

Czym jest mentoring?

Mentoring to proces, w którym doświadczony i wykwalifikowany mentor udziela wsparcia i rad swojemu podopiecznemu. Mentoring może odbywać się zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu prywatnym. Jego celem jest pomóc osiągnąć pożądane cele, rozwijać umiejętności oraz zapewnić wsparcie emocjonalne i motywacyjne.

Dlaczego warto?

Dlaczego warto skorzystać z usługi mentoringu w naszej organizacji? Oferujemy wsparcie metodami, w których to klient jest ekspertem od swojego życia, swojej organizacji i dziejących się w niej procesów. Nasi specjaliści posiadają bogate doświadczenie trenerskie oraz wykształcenie z zakresu psychologii biznesu, coachingu i psychoterapii, co pozwala na profesjonalne i skuteczne wsparcie kadr kierowniczych wysokiego szczebla. 

Nasi mentorzy:

Irena Jaczewska

Specjalista mentoringu

Dowiedz się więcej o mnie:

Psychoterapeuta ericksonowski (w trakcie certyfikacji) i psycholog o specjalności klinicznej dzieci i dorosłych. Posiada certyfikat terapeuty neurofeedback (biofeedback) oraz Psychoterapeuty Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Zanim została psychologiem w 1995 roku ukończyła magisterskie studia na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Zgodnie ze swoim pierwszym wykształceniem od ponad 20 lat prowadzi firmy i zarządza personelem, menedżerami i innymi zasobami. Jest także właścicielką i dyrektorką merytoryczną poradni zdrowia psychicznego. Psycholog z zamiłowania i pasji. Wspiera terapeutycznie zarówno studentów, młodych małżonków, jak i menedżerów średniego i wyższego szczebla. Z klientami pracuje głównie w nurcie ericksonowskim, czyli systemowo i przede wszystkim strategicznie – dostosowując narzędzia i techniki do zgłaszanych trudności. Gdy tylko to możliwe – stosuje terapię krótkoterminową skoncentrowaną na rozwiązaniach. W pracy z klientem często sięga po elementy terapii poznawczo-behawioralnej i do skutecznych technik zaczerpniętych z innych szkół o udowodnionej naukowo skuteczności. Posiada doświadczenie w prowadzeniu interwencji kryzysowych oraz w pracy z klientami sądów oraz z klientami pozostającymi w relacjach przemocowych. Pracuje zarówno z osobami doznającymi, jak i stosującymi przemoc: fizyczną, psychiczną, seksualną, ekonomiczną i in. Wspiera klientów zmagających się z dysforią płciową i/lub planujących korektę płci biologicznej. Współpracowała z Fundacją „Centrum Praw Kobiet” oraz Stowarzyszeniem na rzecz Ofiar Przemocy „Niebieska Linia”. Doświadczenie kliniczne zdobywała ponadto na Oddziale Leczenia Nerwic w Specjalistycznym Szpitalu MSWiA, gdzie prowadziła zajęcia dla pracowników Policji i innych służb mundurowych.

Mira Gosc Gosc

Specjalista mentoringu

Dowiedz się więcej o mnie:

Certyfikowany Psychotarapeuta Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Centrum Kształcenia Kadr Medycznych i Psychoterapii. Skompletowała swoje przygotowanie w zakresie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Barcelonie (Hiszpania), w Instituto Sistémico – Barcelona (ISBA)
Escuela de Terapia Familiar del Hospital de Sant Pau (ETFHSP)Brief Therapy Center Barcelona. Prowadzi konsultacje osób dorosłych, par oraz młodzieży w języku polskim, hiszpańskim i angielskim w oparciu o terapię TSR, a także psychologię pozytywną i mindfulness, których podstawy zgłębiała w Instituto Europeo de Psicologia Positiva w Madrycie (IEPP). Empatyczna, cierpliwa, wytrwała i ciekawa ludzi od ponad 25 lat związana z edukacją, doradztwem, a przede wszystkim – udzielaniem wsparcia. W pracy z Klientem stara się tworzyć bezpieczną przestrzeń „wolną od ryzyka”, by współpraca mogła zaowocować analitycznym wglądem, zdobyciem potrzebnej wiedzy oraz umiejętności rozwijania się i podejmowania działania w sytuacjach krytycznych. Zaangażowana w organizację i realizację pomocy humanitarnej w Afryce i Europie współpracuje z licznymi fundacjami w Polsce, Hiszpanii, Maroko, a także na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Poddając się stałej superwizji dąży do rozwoju swoich kompetencji jako terapeuta, coach i mentor zarówno w Polsce, jak i za granicą, by móc zaoferować najwyższej jakości pomoc i wsparcie swoim klientom – dorosłym, młodzieży oraz parom. Jej życiowe motto brzmi: „Nigdy nie jest zbyt późno, aby odkrywać nowe horyzonty. Nigdy nie jest zbyt późno, aby zacząć walczyć o siebie”.

Monika Jaczewska

Specjalista mentoringu

Dowiedz się więcej o mnie:

Psychoterapeuta i Superwizor TSR, Trener Rozwoju Osobistego, Pedagog z wykształceniem MBA, Trener i Szkoleniowiec trenerów, menedżerów i zespołów pracowniczych. Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych. Posiada 23-letnie doświadczenie zawodowe w pracy z ludźmi jako menedżer, trener i indywidualny doradca zawodowy. Ponad 20 lat spędziła w korporacjach pomagając innym sprostać oczekiwaniom w rzeczywistości zawodowej. Obecnie pracuje z ludźmi wspierając ich indywidualnie w zakresie rozwoju osobistego. Pracuje z wykorzystaniem elementów psychoterapii, psychoedukacji czerpiąc najwięcej z Terapii Poznawczo-Behawioralnej, Terapii Schematów oraz Krótkoterminowej Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Nie przedstawia się jako coach, uważając, że to, co robi jest szersze. Uważa, że pomaga ludziom w indywidualnym samorozwoju i większej samoświadomości. Sądzi, że barierą w samorozwoju jest często suma doświadczeń człowieka w interakcji z samym sobą i innymi oraz to, co człowiek myśli na swój temat. I dotyczy to nie tylko relacji zawodowej, ale wypracowanych wzorców rodzinnych, środowiskowych tworzących potencjał wewnętrznej siły i system nawykowego myślenia oraz działania. Bardziej sprzyjający lub mniej. Bardziej kosztowny wewnętrznie psychologicznie lub mniej, w podejmowanych wysiłkach w realizacji własnych działań. Dlatego sięga po techniki terapeutyczne, by wspomóc innych w pracy w tych obszarach.

Katarzyna Sznajder

Specjalista mentoringu

Dowiedz się więcej o mnie:

Prowadzi coaching i terapię indywidualną dorosłych i młodzieży od 16. roku życia. Pedagog, filolog romanista, absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie i podyplomowych studiów Zarządzania Gospodarką Europejską w SGH, Akredytowany Coach ACC ICF, Certyfikowany konsultant diagnozy kompetencji metodą DISC D3 i SI. Trener biznesu z 10 letnim doświadczeniem korporacyjnym jako trener, menedżer, doradca zawodowy i asesor.

Od ponad 20 lat współpracuje z ludźmi w korporacjach na salach szkoleniowych i podczas sesji indywidualnych wspierając ich w rozwoju kompetencji i znajdowaniu najlepszych rozwiązań, które motywują do działania, wyzwalają potencjał i budują poczucie sprawczości. Prowadząc sesje terapeutyczne i rozwojowe czerpie z nurtu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu, Terapii Poznawczo – Behawioralnej, Coachingu i Psychoedukacji. Prywatnie mama dwóch nastolatków. Niezmiennie i mocno wierzy, że w każdym człowieku drzemią wszelkie zasoby potrzebne do radzenia sobie z trudnościami i bycia szczęśliwym, dlatego z pełnym zaangażowaniem wspiera swoich klientów w odnajdywaniu drogi do siebie, spokoju i spełnienia. Motto, którym od lat kieruje się w życiu odziedziczyła po swoim dziadku – pedagogu, wieloletnim nauczycielu i dyrektorze szkoły Marianie Kowalskim (1918-1983).

„NIE MA NIC PIĘKNIEJSZEGO I CENNIEJSZEGO NIŻ PRZYGOTOWANIE CZŁOWIEKA DO BORYKANIA SIĘ Z ŻYCIEM”.

Mateusz Batelt 

Specjalista mentoringu

Dowiedz się więcej o mnie:

Certyfikowany psychoterapeuta terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR), prowadzący sesje terapeutyczne dla dorosłych, dzieci i młodzieży. 

Lider z doświadczeniem w zarządzaniu kilkoma zespołami w środowisku korporacyjnym (branża produktów medycznych). 

Certyfikowany Lean Six Sigma Green Belt oraz Scrum Master (PSM I), w swoich zespołach wcielający w życie zasady continuous improvement oraz agile. Coach oraz kierownik kilkunastu projektów usprawnieniowych. 

Bardzo dobry słuchacz z otwartym i analitycznym umysłem. Biegły technologicznie, włada językiem angielskim i niemieckim. 

Oferuje unikalne podejście do mentorowania, które integruje rozwój osobisty, zarządzanie, psychologię przywództwa oraz nowoczesne technologie – w zależności od potrzeb klientów. 

Według testu Gallupa (StrengthsFinder) posiada następujące 5 talentów: rywalizacja, strateg, naprawianie, odkrywczość, osiąganie. Rzecznik (INFJ) według wskaźnika Myers-Briggs. 

Wypełnij formularz tutaj: