Trening umiejętności społecznych

Trening Umiejętności Społecznych ONLINE dla dzieci 8+ Nowy nabór dzieci!

W czasie terapii grupowej ONLINE dzieci nabędą różnych umiejętności w ramach następujących zajęć:

    • warsztat asertywności,
    • trening zastępowania złości,
    • trening regulacji emocji,
    • trening umiejętności niezbędnych w relacjach.

Wymagana rozmowa kwalifikacyjna z psychologiem (rodzice i kandydat do grupy). Udział w postępowaniu kwalifikacyjnym jest bezpłatny. Spotkania odbywają się raz w tygodniu po 1,5 h na platformie ZOOM. Koszt 80 zł za spotkanie. Można dołączyć w każdej chwili, dla osób dołączających są organizowane spotkania uzupełniające. Zapraszamy dzieci od 8. roku życia. Trening trwa 2 miesiące.

Trening umiejętności społecznych dla dzieci — Warszawa

Jako rodzicowi na pewno zdarza Ci się obserwować zachowania Twojego dziecka podczas komunikowania się i zabawy z rówieśnikami — zastanawiasz się, czy Twoja pociecha rozwija się prawidłowo, a także, czy jest w stanie samodzielnie nawiązywać kontakty, jest otwarta i pewna siebie. Oczywiście, tempo dojrzewania oraz nabywania umiejętności społecznych to kwestia bardzo indywidualna, jeśli jednak zauważysz, że dziecko unika rozmów, wycofuje się lub nadmiernie stresuje — warto zareagować natychmiast, umawiając spotkanie ze specjalistą lub zapisując pociechę na profesjonalny trening dla dzieci w Warszawie.

Na czym polega trening umiejętności społecznych?

Mimo że trening dla dzieci może brzmieć dość nietypowo, jest to rewelacyjny sposób na to, aby pomóc osobom małoletnim wejść w świat kontaktów międzyludzkich, a ponadto nabyć umiejętności komunikacyjne oraz społeczne. Podczas zajęć dzieci uczą się wyrażania emocji, niepokoju, myśli, a także akceptacji swoich uczuć. Osoba prowadząca takie kursy dba o komfort uczestników treningu, a przy tym posiada odpowiednie certyfikaty, wykształcenie kierunkowe i doświadczenie w pracy z dziećmi, dlatego cały program jest zorganizowany tak, aby każdy czuł się swobodnie.

Efektywna terapia dla dzieci — trening umiejętności społecznych: Warszawa

Nasi specjaliści prowadzą zajęcia online w taki sposób, by dzieci uczyły się zasad społecznych podczas zabawy. Organizujemy dyskusje, zagadki, zajęcia w grupach, lekcje bogate w treści edukacyjne. Pokazujemy uczniom, jak wyrażać silne emocje, prezentujemy różne techniki radzenia sobie ze złością i rozczarowaniem poprzez działania plastyczne, a przy tym jesteśmy ukierunkowani na naukę samodzielnego toku myślenia. Dziecko po takim treningu jest świadome swojej wartości, potrafi nazywać poszczególne uczucia, a nawet jest w stanie bez problemu nawiązywać relacje z otoczeniem.

Jesteś zainteresowany treningiem umiejętności społecznych? Serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez nasz formularz zgłoszeniowy — pomóż swojemu dziecku odnaleźć się we współczesnym świecie.

Skuteczny trening umiejętności społecznych — Warszawa (centrum)

Problemy w zakresie szeroko pojętych umiejętności społecznych u dzieci mogą nie tylko utrudniać im zdobywanie przyjaciół czy utrzymywanie relacji. Jeśli pojawiają się trudności na tej płaszczyźnie, najmłodsi miewają kłopoty z rozumieniem własnych emocji, rozwiązywaniem konfliktów lub asertywnością. To z kolei może prowadzić do wycofania się dziecka ze znajomości z rówieśnikami albo na przykład do niekontrolowania złości — rzutując także na przyszłość. Trening umiejętności społecznych (TUS) dla dzieci w naszej poradni w Warszawie pomoże w przezwyciężeniu takich problemów.

Trening umiejętności społecznych (TUS) prowadzony przez specjalistów

Niezależnie od tego, czy Twoja pociecha jest wycofana w kontaktach z rówieśnikami, czy przeciwnie — nie panuje nad swoimi emocjami, nasz trening w centrum Warszawy stanowi doskonały sposób dla dziecka na zyskanie niezbędnych umiejętności społecznych. Do jego części składowych należy trenowanie zastępowania agresji, a także regulacji emocji i złości. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów uprawnionych do pracy z najmłodszymi, którzy gwarantują nie tylko skuteczną naukę, ale też jej atrakcyjną formę. Zapraszamy do kontaktu!

Aktualności

Masz pytania?

Zadzwoń: 22 350 77 77

TOP