Centrum Kształcenia Kadr Medycznych i  Psychoterapii Szkolenia i superwizje 

Szkolenia

*Formularz zgłoszeniowy poniżej

Zajmujemy się głównie organizacją warsztatów i kursów doszkalających dla pracowników służby zdrowia w zakresie psychologicznych aspektów pracy z pacjentem, w tym pacjentem zgłaszającym dolegliwości somatyczne. Organizujemy także szkolenia dla pracowników innych branż, a także szkolenia otwarte dla pracowników różnych branż.

W sytuacji niskiej jakości (wynikającej wyłącznie z niskiej dostępności) opieki psychologicznej w publicznej służbie zdrowia, a w szczególności na oddziałach szpitalnych, widzimy potrzebę rozwijania wiedzy o strategicznym podejściu psychologicznym do pacjenta skoncentrowanym na zasobach wśród całego personelu służby zdrowia, a także wśród wszystkich zawodów mających niesymetryczny (wyspecjalizowany, z pozycji eksperta) kontakt z drugim człowiekiem. Prezentowane techniki pracy sprawdzą się jako wyjątkowe narzędzie poprawy atmosfery i skuteczności pracy także dla menedżerów średniego i wyższego szczebla, pracowników edukacji, pomocy społecznej, wymiaru sprawiedliwości, itp. Na otwarte szkolenia zapraszamy wszystkie osoby pracujące w kontakcie z drugim człowiekiem (bez względu na reprezentowany zawód) oraz studentów.

Szkolenia TSR

Podejście skoncentrowane na rozwiązaniu jest nie tylko zestawem przejrzystych narzędzi, czy technik terapeutycznych. Jest przede wszystkim niebywale skuteczną i pozytywną filozofią pracy z drugim człowiekiem. Niezależnie od tego, czy kierujesz ludźmi, sprzedajesz, odchudzasz ich, trenujesz, czy wychowujesz własne dzieci - to szkolenie da Ci wyjątkową pozycję. Zrozumienie TSR pozwoli Ci zostać prawdziwym guru relacji, mentorem dla swoich - nawet dorosłych - dzieci czy podwładnych, a na rynku - wyróżnisz się pozytywnie spośród konkurencji! Szkolenie skierowane jest do wszystkich zawodów mających niesymetryczny (wyspecjalizowany, z pozycji eksperta) kontakt z drugim człowiekiem.

W NASZEJ OFERCIE:

- Szkolenie TSR podstawowe I-go stopnia

- Szkolenie TSR zaawansowane II-go stopnia

- Superwizja grupowa dla terapeutów TSR

- Superwizja indywidualna dla terapeutów TSR

- Szkolenie TSR dla lekarzy psychiatrów (całościowe)

Aktualności

Masz pytania?

Zadzwoń: 22 350 77 77

  Dane uczestnika:

  I. Moduł - Praca z osobą w kryzysie. Samobójstwo i zachowania autodestrukcyjne.

  II. MOduł - Zastosowanie TSR z klientem zgłaszającym objawy depresyjne i lękowe.

  III. Moduł - 1 - Praca z traumą. 2 - TSR w leczeniu osób uzależnionych.

  IV. Moduł - 1 - Praca z dziećmi i młodzieżą w konwencji TSR. 2 - TSR w pracy w rodzinami.

  V. Moduł - 1 - Wsparcie TSR w budowaniu relacji. 2 - Praca z parami, diadami, triadami. 3 - Doświadczenie grupowe.

  GÓRA