Sesja rodzinna z psychologiem

Zapisz swoją rodzinę na sesję rodzinną!

Potrzebujesz przenieść wasze relacje na wyższy poziom? Może uważasz, że w waszej rodzinie jest problem z rozwiązywaniem konfliktów? A może brakuje wzajemnego szacunku? Lub chcesz zrozumieć lepiej potrzeby i uczucia członków Twojej rodziny? 

W ramach sesji rodzinnej wspólnie przejdziemy przez 5 obszarów, które finalnie pomogą Ci poprawić i przenieść relacje w Twojej rodzinie na wyższy poziom. Rodzina, która potrafi słuchać, rozmawiać i rozumieć swoje potrzeby to przepis na szczęście. 

Sesja rodzinna z psychologiem

Po jakich obszarach będziemy się poruszać? 

Świadomość uczuć i potrzeb. 

W trakcie spotkań będzie można na nowo rozpoznawać swoje uczucia i jasno je komunikować. Takie podejście daje możliwość koncentrowania się na tym co ważne i czego oczekujemy.

Empatia

Na tym etapie będziemy doświadczać czym jest podążanie za uczuciami i potrzebami innych osób bez próby osądzania, diagnozowania, czy krytykowania jego zachowań, sposobu życia, czy potrzeb.

Rozwiązywanie konfliktów poprzez rozróżnienie potrzeb

Na tych spotkaniach dowiemy się jak – nawet w potencjalnie konfliktowej sytuacji – osiągnąć dialog i porozumienie. Będziemy szukać rozwiązań wiedząc, że mamy narzędzia, aby konflikt rozwiązać w pozycji wygrany – wygrany.

Wzajemny szacunek

Podstawą porozumienia jest przyjęcie i zrozumienie, że potrzeby każdego członka rodziny, wszystkich i wszystkie są równie ważne, dlatego niezmiernie istotnym jest by móc je rozpoznać, usłyszeć i uszanować. I z tego poziomu – poziomu potrzeb możemy się wzajemnie usłyszeć i zrozumieć. Intencją jest danie poczucia, że jesteśmy gotowi do współpracy i jeśli członkowie rodziny mogą sobie nawzajem zaufać, to także nasze potrzeby zostaną zauważone i usłyszane.

Zapisz się na sesję rodzinną z psychologiem