Psycholog Sportu Warszawa

Psycholog sportu w Warszawie – Jakub Feldman to Twoja odpowiedź na potrzeby sportowców dążących do doskonałości. Jako wybitny psycholog sportu w Warszawie, Jakub specjalizuje się w psychologii Sportu o Nurcie Pozytywnym. Jeśli szukasz wsparcia, motywacji i profesjonalnych narzędzi do osiągnięcia sukcesu sportowego, psycholog sportu w Warszawie – Jakub Feldman jest dla Ciebie idealnym wyborem.

Nazywam się Jakub Feldman i jestem Psychologiem Sportowym z Warszawy.

Posiadam dyplom ukończenia 5-letnich studiów magisterskich z Psychologii Ogólnej na Uniwersytecie Warszawskim oraz roczne studia podyplomowe z Psychologii Sportu o Nurcie Pozytywnym na SWPS.

Moje doświadczenie zawodowe zdobyłem, pracując z zawodnikami różnych dyscyplin (w tym piłką nożną, koszykówką, boksem, tańcem sportowym i jazdą na rolkach) zarówno indywidualnie, jak i podczas obozów oraz w klubach.

Poznajmy się!

Zobacz, co ciekawego na moich Social Media!

Warsztaty sportowe, co rozwiniemy?

Wspólnie ze mną będziesz mógł rozwijać umiejętności mentalne, takie jak:

Stawianie i realizacja celów

Umiejętności społeczne

Trening wyobrażeniowy

Kontrola emocji i stresu

Koncentracja i uwaga

Nastawienie i motywacja

Zachęcam również do współpracy Trenerów oraz Rodziców. W ramach sesji z modelem i7w uczę, jak skutecznie wspierać podopiecznych lub dziecko, na co zwracać uwagę oraz jak pomóc im stawać się lepszymi zawodnikami i jednostkami w przyszłości.

Dodatkowo, oferuję organizację warsztatów grupowych, podczas których całe zespoły mogą pracować nad konkretnymi umiejętnościami. Pełną ofertę aktualnych warsztatów można znaleźć w zakładce “Warsztaty“.

Zapisz się na warsztaty sportowe!