Psycholog Online Dla Polaków


Znajdź Wyjątkowe Wsparcie Psychologiczne Online!

Czy jesteś osobą mieszkającą poza granicami Polski? Czy odczuwasz presję, stres, czy też inne wyzwania emocjonalne, które chciałbyś/chciałabyś przezwyciężyć? Niezależnie od tego, gdzie jesteś na świecie, możesz teraz skorzystać z profesjonalnej pomocy psychologicznej online dla siebie lub swojego dziecka.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi psychologiczne online?

  1. Elastyczność i Dostępność: Nasza platforma online umożliwia Ci dostęp do doświadczonych psychologów i psychiatrów, bez względu na miejsce, w którym się znajdujesz. Terapie są dostępne w dogodnych dla Ciebie godzinach, a spotkania można odbywać w zaciszu własnego domu.
  2. Doświadczony Zespół: Nasza ekipa składa się z certyfikowanych psychologów i psychiatrów, którzy specjalizują się w różnorodnych obszarach, od terapii dzieci i młodzieży po terapie dorosłych. Bez względu na Twoje potrzeby, mamy ekspertów, którzy Ci pomogą.
  3. Bezpieczeństwo i Prywatność: Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i prywatność. Nasze sesje są prowadzone w bezpiecznym środowisku online, a Twoje dane są chronione z najwyższą starannością.
  4. Skuteczność Terapii: Nasi specjaliści mają szerokie doświadczenie w pomaganiu osobom w trudnych sytuacjach życiowych. Wspólnie z Tobą pracują nad osiągnięciem Twoich celów i poprawą Twojego samopoczucia.

Irena Jaczewska

Psycholog, psycholog dzieci powyżej 13r.,
psychoterapeuta, psychoterapeuta par i rodzin, specjalista mentoringu

Dowiedz się więcej o mnie:

Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych, młodzieży i dzieci od 12 r.ż. oraz terapię par i terapię rodzinną. Psychoterapeuta ericksonowski (w trakcie certyfikacji) i psycholog o specjalności klinicznej dzieci i dorosłych. Posiada certyfikat terapeuty neurofeedback (biofeedback) oraz Psychoterapeuty Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Zanim została psychologiem w 1995 roku ukończyła magisterskie studia na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Zgodnie ze swoim pierwszym wykształceniem od ponad 20 lat prowadzi firmy i zarządza personelem, menedżerami i innymi zasobami. Jest także właścicielką i dyrektorką merytoryczną poradni zdrowia psychicznego. Psycholog z zamiłowania i pasji. Wspiera terapeutycznie zarówno studentów, młodych małżonków, jak i menedżerów średniego i wyższego szczebla. Z klientami pracuje głównie w nurcie ericksonowskim, czyli systemowo i przede wszystkim strategicznie – dostosowując narzędzia i techniki do zgłaszanych trudności. Gdy tylko to możliwe – stosuje terapię krótkoterminową skoncentrowaną na rozwiązaniach. W pracy z klientem często sięga po elementy terapii poznawczo-behawioralnej i do skutecznych technik zaczerpniętych z innych szkół o udowodnionej naukowo skuteczności. Posiada doświadczenie w prowadzeniu interwencji kryzysowych oraz w pracy z klientami sądów oraz z klientami pozostającymi w relacjach przemocowych. Pracuje zarówno z osobami doznającymi, jak i stosującymi przemoc: fizyczną, psychiczną, seksualną, ekonomiczną i in. Wspiera klientów zmagających się z dysforią płciową i/lub planujących korektę płci biologicznej. Współpracowała z Fundacją „Centrum Praw Kobiet” oraz Stowarzyszeniem na rzecz Ofiar Przemocy „Niebieska Linia”. Doświadczenie kliniczne zdobywała ponadto na Oddziale Leczenia Nerwic w Specjalistycznym Szpitalu MSWiA, gdzie prowadziła zajęcia dla pracowników Policji i innych służb mundurowych.

Dorota Korońska

Lekarz specjalista psychiatra; Lekarz specjalista psychiatra dzieci i młodzieży; Lekarz specjalista seksuolog

Dowiedz się więcej o mnie:


Psychiatra dzieci i młodzieży, psychiatra dorosłych.
Absolwentka Wydziału Wojskowo- Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła w trakcie pracy na wielu oddziałach klinicznych ( dziennych i stacjonarnych) oraz w poradniach zdrowia psychicznego, domach pomocy społecznej o profilu psychiatrycznym. Aktualnie pracuje w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Centralnego Szpitala Klinicznego w Łodzi. Stale aktualizuje swoją wiedzę poprzez udział w konferencjach, szkoleniach i kursach psychiatrycznych.

Zacznij Zmianę Dziś!

Nie zwlekaj dłużej z podjęciem kroku w kierunku lepszego samopoczucia i zdrowia psychicznego. Skorzystaj z naszych usług psychologicznych online i odkryj nową jakość życia.

Zapisz się już teraz, wypełniając poniższy formularz. Nasz zespół skontaktuje się z Tobą w najkrótszym możliwym czasie, aby ustalić szczegóły i umówić pierwsze spotkanie.