O poradni

Poradnie psychologicznecentrum Warszawy Śródmieście, na Bemowie  i na Saskiej Kępie

Zespół specjalistów z różnych dziedzin psychologii i medycyny zaprasza Państwa na konsultacje lekarskie, psychoterapeutyczne i psychologiczne dzieci oraz dorosłych, jak również na sesje z trenerami rozwoju osobistego. Prowadzimy sesje indywidualne, dla par, rodziców, a także terapię rodzinną. Otrzymają Państwo u nas pomoc z zakresu szeroko rozumianego zdrowia psychicznego (psychiatrii, psychologii, pedagogiki), a także dietetyki i psychodietetyki. Serdecznie zapraszamy do umówienia wizyty w poradni psychologicznejcentrum Warszawy, na Bemowie lub na Saskiej Kępie.

Empatia i zrozumienie – największe atuty dobrych psychologów

W naszych poradniach psychologicznych spotkają Państwo wyłącznie osoby pragnące pomagać z powołania. Zespół składa się z psychoterapeutów, psychologów, lekarzy i innych specjalistów, którzy cechują się pozytywnym nastawieniem, empatią, a także zrozumieniem dla cierpienia drugiego człowieka niezależnie od jego genezy, a także przekonań, poglądów, czy stylu życia. Doskonale wiemy, jak ważne jest poczucie znalezienia się w bezpiecznym, przyjaznym miejscu – wolnym od ocen i krzywdzących uprzedzeń. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania w jednej z naszych poradniWarszawie – na Saskiej Kępie, na Bemowie bądź w Centrum – Warszawa Śródmieście lub online.

Metody pracy specjalistów w naszych poradniach psychologicznych

To, co wyróżnia nas na rynku podobnych usług, to praca terapeutyczna obejmująca metody oparte wyłącznie na dowodach naukowych – tak zwane podejście EBM, czyli evidence based medicine. Skuteczność naszej pracy poddajemy regularnej ocenie, realizując to zarówno podczas każdej wizyty (poprzez zachęcanie Państwa do udzielania informacji zwrotnej), jak i wykorzystując specjalne skale przeznaczone do oceny postępów w terapii, samej sesji czy poczucia jakości życia pomiędzy sesjami, które – na Państwa życzenie – mogą być analizowane przez dyrektor merytoryczną poradni psychologicznychcentrum Warszawy, na Bemowie, Pradze Południe – na Saskiej Kępie.

Zakres usług poradni psychologicznych Psycholodzy24

Aby odpowiedzieć na potrzebę pomocy na różne sposoby, prowadzimy grupy terapeutyczne zarówno dla dorosłych, jak i nastolatków oraz dzieci. Ponadto proponujemy uczestnictwo w warsztatach lub szkoleniach, które organizujemy także na zamówienie firmy, czy instytucji. W razie jakichkolwiek pytań – związanych z organizacją naszej pracy bądź merytoryczną jej częścią – zachęcamy do kontaktu z rejestracją poradni psychologicznychWarszawie. Specjaliści z placówki na Saskiej Kępie, Bemowa, Pragi, ŚródmieściaCentrum są do Państwa dyspozycji. Zapraszamy!