O poradni

Zespół specjalistów z różnych dziedzin psychologii i medycyny zaprasza Państwa na konsultacje lekarskie, psychoterapeutyczne i psychologiczne dzieci i dorosłych oraz na sesje z trenerami rozwoju osobistego. Prowadzimy sesje dla par, rodziców, a także terapię rodzinną. Otrzymają Państwo u nas pomoc z zakresu szeroko rozumianego zdrowia psychicznego (psychiatrii, psychologii, pedagogiki), a także dietetyki, logopedii oraz fizjoterapii.

W naszych poradniach spotkają Państwo wyłącznie osoby pragnące pomagać z powołania. Zespół składa się z terapeutów i specjalistów, którzy wykazują się pozytywnym nastawieniem, empatią i zrozumieniem dla cierpienia drugiego człowieka niezależnie od jego genezy, Państwa poglądów, czy stylu życia.

Wyróżniamy się na rynku podobnych usług pracując terapeutycznie wyłącznie w oparciu o metody oparte na dowodach naukowych (tzw. podejście EBM, czyli evidence based medicine), a skuteczność naszej pracy poddajemy z Państwem regularnej ocenie. Realizujemy to zarówno podczas każdej z wizyt poprzez zachęcanie Państwa do udzielania bezpośredniej informacji zwrotnej, jak i poprzez specjalne skale przeznaczone do oceny postępów w terapii, samej sesji, jak i poczucia jakości życia pomiędzy sesjami, które – na Państwa życzenie – mogą być analizowane przez dyrektor merytoryczną poradni.

Prowadzimy grupy terapeutyczne dla dorosłych, nastolatków i dzieci od 6. roku życia, a także warsztaty i szkolenia dla grup. Realizujemy także szkolenia na zamówienie firm i instytucji.