[smartslider3 slider=”1″]

Psycholog dla dorosłych

Indywidualna pomoc psychologiczna dla dorosłych i nastolatków odbywa się w formie pojedynczych konsultacji psychologicznych lub cyklicznych sesji psychoterapii.

Psycholog dziecięcy

Terapia dzieci odbywa się w zakresie trudności wskazanych przez rodziców lub szkołę, przedszkole. Poprzez rozwój różnych umiejętności dziecka dążymy do poprawy funkcjonowania całej rodziny.

Psychiatra

Nasi lekarze przyjmują dorosłych, dzieci oraz młodzież zarówno stacjonarnie jak i on-line. Podczas wizyty koncentrujemy się na wsparciu, postawieniu diagnozy oraz wdrożeniu leczenia.

Zobacz więcej usług

Szukasz innego specjalisty? Zobacz wszystkie nasze usługi w ramach których możemy Ci pomóc.

Aktualności Czytelnia

Psycholog dla par – kiedy?

Psycholog dla par – kiedy? To pytanie, które nurtuje wiele osób zmagających się z trudnościami w swoich
Zmiany w przepisach dla psychoterapeutów 
Czytelnia

Zmiany w przepisach dla psychoterapeutów 

Nowy rok przynosi przełomowe zmiany w regulacjach dotyczących psychoterapii, z naciskiem na profesjonalizację i standaryzację praktyk w tej
ADHD u dziecka – 6 oznak
Aktualności Czytelnia

ADHD u dziecka – 6 oznak

ADHD (Attention-Deficit/Hyperactivity Disorder) u dziecka to stan, który obejmuje kombinację trwałych problemów, takich jak trudności
1 2 3 20

Poznaj opinię naszych klientów:

[trustindex no-registration=google]

Zobacz, jak możemy Ci pomóc!

Konsultacje psychologiczne
Psychoterapia
Coaching
Terapia dla par i małżeństw
ADOS 2 – nowość!

Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach TSR

Solution Focused Brief Therapy to podejście, które zrewolucjonizowało ostatnio pracę w gabinetach psychologów. Dzięki takiej filozofii pracy nasi klienci osiągają trwałe zmiany i odzyskują radość życia w ciągu zaledwie 8-12 sesji. Stosowana jest też u dzieci,* par i rodzin.

Terapia Poznawczo-Behawioralna CBT

Jedna z najskuteczniejszych podejść terapeutycznych, którego techniki oparte są o tzw. evidence based medicine. Nic nie jest zostawione przypadkowi. Stosowane przez terapeutę narzędzia są opracowane w oparciu o najnowszą i rzetelną wiedzę naukową.

Psychoterapia Krótkoterminowa dorosłych, dzieci, rodzin i par

Wbrew powszechnym opiniom, żeby być skuteczna psychoterapia nie musi być ani długa, ani bolesna. Jedną z ważnych miar skuteczności pracy naszych terapeutów jest to, jak szybko i jak odczuwalnie poprawia się jakość życia naszych klientów!

Umów się na konsultacje:

Wypełnij formularz kontaktowy:

Sprawdź wolne terminy teraz!

TOP