Bezpłatne konsultacje online dla osób w kryzysie związanym z zagrożeniem Covid-19 w Psycholodzy24

/ / Aktualności

Bezpłatne interwencje kryzysowe dla potrzebujących

Mamy w Polsce realne zagrożenie epidemiologiczne. Rząd zamknął szkoły i uczelnie, restauracje, kawiarnie i puby. Minister zdrowia oraz specjaliści zalecają pozostanie w domach, pracę zdalną i powstrzymanie się od osobistego kontaktowania z innymi ludźmi. Wiele osób otrzymało już informacje o odwołaniu spotkań z lekarzem, czy terapeutą.

W tej sytuacji specjaliści Poradni Psycholodzy24 – psychologowie i psychoterapeuci – prowadzą od wczoraj bezpłatne konsultacje online dla osób w kryzysie psychicznym.

Bezpłatne sesje oferujemy osobom, które przeżywają kryzys, a z powodu zaleceń epidemiologicznych muszą pozostać w domach. Przeżywane przez Państwa trudności, w których pomagamy w naszej akcji, nie muszą być związane z sytuacją związaną z koronawirusem. Jeśli borykasz się z kryzysem z jakiegokolwiek powodu, a z powodu epidemii nie możesz skorzystać z pomocy stacjonarnej – skontaktuj się z psychologiem lub psychoterapeutą w Psycholodzy24.

Zapraszamy osoby, które nie radzą sobie z sytuacją zamknięcia, czy konieczności pozostawania w domu z powodu kwarantanny, czy wieku. Wśród osób korzystających z naszej pomocy są osoby, które przeżywają trudności związane z utratą zarobków z powodu odwoływania pracy, zleceń, czy zamówień, ale także z trudnościami związanymi z innymi obszarami życia. Wszyscy Państwo jesteście mile widziani.

Zapraszamy do zapisów online lub telefonicznie. Konsultacja jest całkowicie bezpłatna.

Zapisując się samodzielnie przez kalendarz na stronie KONTAKT z dostępnej listy usług należy wybrać: “SESJE ON-LINE (w języku polskim)”; następnie usługę “Bezpłatna interwencja kryzysowa online”; następnie wybrać datę i godzinę sesji. Zapraszamy.