Indywidualna pomoc psychologiczna dla dorosłych i nastolatków odbywa się w formie pojedynczych konsultacji psychologicznych lub cyklicznych sesji psychoterapii. Prowadzimy także terapie krótkoterminowe.
Terapia dzieci odbywa się w zakresie trudności wskazanych przez rodziców lub szkołę, przedszkole. Poprzez rozwój różnych umiejętności psychospołecznych dziecka dążymy do poprawy funkcjonowania całej rodziny.
Nasi lekarze przyjmują dorosłych, dzieci oraz młodzież zarówno stacjonarnie jak i on-line. Podczas wizyty koncentrujemy się na wsparciu, postawieniu diagnozy oraz wdrożeniu leczenia.
Terapia grupowa jest szczególną formą pomocy psychologicznej. Jest niezwykle skuteczną formą terapii we wszelkiego rodzaju zaburzeniach lękowych, zaburzeniach nastroju, zaburzeniach odżywiania, w terapii uzależnień, w pomocy osobom doznającym przemocy lub w pomocy osobom stosującym przemoc.

Badanie poziomu inteligencji. Diagnoza spektrum autyzmu.

Specjalistyczne badanie psychologiczne niezbędne do diagnozy spektrum autyzmu lub zespołu aspergera.

Aktualnie trwające warsztaty:

Psycholodzy24 - specjaliści dla Ciebie i Twojej rodziny

W jakiej formie pomagamy?

  • Konsultacja psychologiczna

    Konsultacja psychologiczna jest formą krótkoterminowej pomocy zorientowanej na rozwiązanie trudności w funkcjonowaniu człowieka. Może obejmować wstępną diagnozę, postawienie hipotez dotyczących źródła trudności oraz proponowany schemat leczenia.
  • Psychoterapia

    Psychoterapia jest metodą leczenia zaburzeń psychicznych metodami psychologicznymi. Poprzez wpływ na zachowanie i utrwalone schematy działania lub reagowanie (myśli, emocje) wywołuje trwałe, pozytywne zmiany w funkcjonowaniu człowieka.
  • Coaching

    Coaching to zestaw narzędzi i technik wspierających we wprowadzaniu zmian w życiu oraz samorozwoju. Formą coachingu jest doradztwo zawodowe.

Postaw na stabilny rozwój z mentorem!

Dlaczego warto skorzystać z usługi mentoringu w naszej organizacji? Oferujemy wsparcie metodami,
w
których to klient jest ekspertem od swojego życia, swojej organizacji i dziejących się w niej procesów. 

Nasze specjalizacje

Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach TSR

Solution Focused Brief Therapy (czyli Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach) to podejście, które zrewolucjonizowało ostatnio pracę w gabinetach psychologów. Dzięki takiej filozofii pracy nasi klienci osiągają trwałe zmiany i odzyskują radość życia w ciągu zaledwie 8-12 sesji. Stosowana jest też w terapii uzależnień, terapii osób stosujących przemoc, terapii agresji, a także u dzieci, młodzieży, par i rodzin.

Terapia Poznawczo-Behawioralna CBT

Jedno z najskuteczniejszych i najlepiej przebadanych pod względem skuteczności podejść psychoterapeutycznych, którego techniki oparte są o tzw. evidence based medicine. Nic nie jest zostawione przypadkowi. Stosowane przez psychoterapeutę narzędzia są opracowane w oparciu o najnowszą i rzetelną wiedzę naukową.

Psychoterapia Krótkoterminowa dorosłych, dzieci, rodzin i par

Wbrew powszechnym opiniom, żeby być skuteczna psychoterapia nie musi być ani długa, ani bolesna. Jedną z ważnych miar skuteczności pracy naszych terapeutów jest to, jak szybko i jak odczuwalnie poprawia się jakość życia naszych klientów!

Poradnie psychologiczne w Warszawie

Potrzebujesz wsparcia psychoterapeuty, psychologa lub psychiatry w Warszawie? W naszych poradniach psychologicznych w centrum Warszawy (Śródmieście), na Pradze Południe i na Bemowie, a także online oferujemy wiele rodzajów terapii, które pomogą Ci rozwiązać problemy natury psychicznej, pozbyć się stresu i wprowadzić zmiany w swoim życiu. Prowadzimy konsultacje indywidualne, zajęcia dla par, rodzin, a także dzieci czy młodzieży. Zapraszamy do kontaktu pacjentów z Pragi-Południe, Saskiej Kępy, Śródmieścia, Bemowa,  Ochoty, Mokotowa, Żoliborza, Woli, a także innych dzielnic Warszawy!

Oferta poradni psychologicznych na Saskiej Kępie, na Bemowie i w centrum Warszawy

W naszych poradniach znajdziesz gabinety psychologów, psychiatrów i psychoterapeutów specjalizujących się w różnych rodzajach terapii. W zakres usług wchodzi psychoterapia indywidualna, konsultacje dla par oraz rodziców, leczenie zaburzeń psychicznych, seksuologia, przezwyciężanie uzależnień, ale nie tylko. W poradniach psychologicznych na Saskiej Kępie, na Bemowie i w Śródmieściu prowadzimy też gabinety psychoterapeutyczne, naukę asertywności czy konsultacje psychodietetyczne. Szukasz psychologa, psychiatry lub psychodietetyka w Warszawie lub online? Skontaktuj się z nami!

Zaufaj doświadczonym psychologom

Czujesz niepewność i niepokój wynikający z obecnej sytuacji na świecie? Potrzebujesz konsultacji psychologicznej w tym trudnym czasie? Zapraszamy do jednej z naszych poradni w Warszawie na Saskiej Kępie, na Bemowie i w Śródmieściu.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że tempo życia, zagrożenia na świecie, to nasza nowa rzeczywistość, która wpływa na życie każdego z nas. Doświadczamy niepokoju o przyszłość, stresu związanego z obawą o utratę pracy, jesteśmy samotni, czujemy zmęczenie, frustrację i brak zrozumienia. Wszystkich tych, którzy potrzebują wsparcia, serdecznie zapraszamy na psychoterapie indywidualne, leczenie lub konsultację, podczas których doświadczeni psycholodzy, psychiatrzy oraz psychoterapeuci pomogą odnaleźć się w tej nowej sytuacji i zadbać o swoje emocje oraz zdrowie psychiczne.

Nowoczesna poradnia psychologiczna: Warszawa Centrum, Śrómieście, Praga Południe, Bemowo, Saska Kępa

Spotkanie z psychologiem lub konieczność podjęcia terapii to nie powód do wstydu. Wielu Pacjentów obawia się stygmatyzacji przez społeczeństwo związanej z wizytą w gabinecie psychiatrycznym lub psychologicznym. Tymczasem — taka forma może pomóc pozbyć się lęków, nałogów, pomóc zbudować wysoką samoocenę lub wprowadzić zmiany w życiu. Poradnia Psychologiczno-Psychiatryczna Psycholodzy24 to miejsce, w którym uzyskasz fachową pomoc w kwestii dręczących Cię problemów — już dziś sprawdź dostępne terminy.

Psychiatra / psycholog / psychoterapeuta — w czym może pomóc kontakt ze specjalistą?

Przede wszystkim — może pomóc zmienić Twoje nastawienie i spojrzenie na dotychczasowe problemy. Twoje obawy, jak również lęki są dla nas ważne. Nie musisz martwić się o to, że ktoś będzie Cię oceniał, czy krytykował. Wszystko, co budzi Twój niepokój, powinno zostać przepracowane pod okiem specjalisty. Być może nie radzisz sobie na co dzień z dorastającym dzieckiem, czujesz się przytłoczony pracą lub brak Ci asertywności. Może cierpisz po stracie najbliższych albo nie wiesz, jak zachować się wobec mobbingu w pracy. Przyjdź — nasz psychiatra, a następnie psycholog i/lub psychoterapeuta poprowadzą dla Ciebie indywidualnie dobraną terapię.

Psycholog: Warszawa-Centrum, Śródmieście, Bemowo i Praga-Południe

Do wizyt w naszych Poradniach szczególnie zachęcamy pacjentów z lokalizacji takich jak Praga-Południe, Bemowo, Centrum - Śródmieście, ale też innych dzielnic Warszawy. Oferujemy pomoc profesjonalnych psychiatrów, jak również psychologów i psychoterapeutów, którzy mają doświadczenie w prowadzeniu zarówno szybkich konsultacji, jak i długotrwałych, a przede wszystkim skutecznych terapii. Pomagamy dorosłym, młodzieży, dzieciom. W naszej ofercie znajdziesz terapie indywidualne, grupowe, a także dla par i rodzin.

Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z pomocy profesjonalnych psychologów, psychoterapeutów oraz psychiatrów zadzwoń i umów się na pierwszą wizytę. Daj sobie pomóc!

Zobacz nas w mediach

Jeśli nasz sąsiad, domownik, współpracownik jest uzależniony od alkoholu oraz zakłóca nasz spokój lub stanowi zagrożenie dla nas lub siebie, warto złożyć zawiadomienie do 👉 Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych (KRPA) 👈. Taką instytucję znajdziemy w niemal każdej większej miejscowości najczęściej w pobliżu Urzędu Miasta/Gminy 🏫 lub w okolicy Ośrodka Pomocy Społecznej 🏢. Komisja po zbadaniu sprawy podejmie odpowiednie kroki prawne, w tym może skierować osobę uzależnioną na ✅ leczenie szpitalne, ✅ leczenie odwykowe i/lub ✅ terapię. W przedstawionej w filmie sytuacji nie zajęto się przyczyną problemu. Postawiono natomiast sąsiadom mur, który wymusza wchodzenie do mieszkania przez okno. W programie TVN Uwaga! wypowiada się psycholog z naszej poradni - Irena Jaczewska.

Opublikowany przez PSYCHOLODZY24.pl Sobota, 31 października 2020
Jak sobie radzić ze stresem związanym z epidemią

Nasi eksperci w TVN UWAGA! Na pytania redaktora Ryszarda Cebuli odpowiada psycholog Irena Jaczewska

Opublikowany przez PSYCHOLODZY24.pl Piątek, 3 kwietnia 2020
Boisz się wirusa, a ktoś w sklepie właśnie zdjął maseczkę? Co robuć?

Czy już przestaliśmy się bać wirusa? Jak to jest z tym lękiem po 2 miesiącach epidemii? Na pytania redaktora Ryszarda Cebuli odpowiada ekspert z Psycholodzy24 - psycholog rodzinny Irena Jaczewska.

Opublikowany przez PSYCHOLODZY24.pl Niedziela, 17 maja 2020
Video

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z materiałem, w którym opowiadamy o trudnej sytuacji, w jakiej znaleźli się pacjenci szpitali i hospicjów oraz tym, co możemy zrobić, aby być "bliżej" tych osób.

Opublikowany przez PSYCHOLODZY24.pl Wtorek, 7 kwietnia 2020
Jak przygotować dziecko do przedszkola.

Jak przygotować dziecko do przedszkola na nowych zasadach? Nasz ekspert - psycholog rodzinny Irena Jaczewska odpowiada na te pytania w programie TVN Uwaga! Koronawirus.PSYCHOLODZY24.pl Niedziela, 7 czerwca 2020

TOP Umów się na konsultacje